Instrukcja korzystania z Biuletynu

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej o prowadzonej przez dany podmiot działalności.

Informacje można wyszukać na kilka sposobów:

  1. Wybrać odpowiednią kategorię z MENU po lewej stronie (ewentualnie podkategorię z rozwijanego MENU). W treści wiadomości mogą być umieszczone odsyłacze do innych podstron naszego serwisu.
  2. W MENU po lewej stronie w grupie "Pomoc" kliknąć na przycisk "Mapa". Następnie w głównym oknie możemy wybrać właściwą kategorię ( klikając w znak "+" mamy możliwość rozwijać kolejne dostępne podkategorie).
  3. Korzystając z funkcji "Szukaj" umieszczonej w prawym górnym rogu strony.

W każdym momencie możemy powrócić do strony głównej i ponownie mieć dostęp do wszystkich pozycji w MENU poprzez wciśnięcie odsyłacza "Start" znajdującego się na samym dole lub na górze głównego okna z informacją.

 

Rejestr zmian

Każda dodana informacja jest automatycznie dodawana do listy nowych informacji. Każda edycja artykułu jest odnotowywana. Dokonane zmiany znajdują się w menu: Rejestr zmian, jeśli się ono nie pojawia oznacza to, że strona po pierwszym wprowadzeniu nie była edytowana.

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej, jest udostępniana na wniosek osoby zainteresowanej.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Rajgrodzie

Wytwarzający/odpowiadający: Piotr Hubert Matysiewicz

Wprowadzający: Piotr Hubert Matysiewicz

Data wprowadzenia: 2009-09-24

Data modyfikacji: 2010-09-09

Opublikował: Piotr Hubert Matysiewicz

Data publikacji: 2009-09-24